درباره ما

درباره هرمس پارت

شرکت تأمین و فروش قطعات لوازم خانگی هرمس پارت کار خود را از سال ۱۳۸۵ در شهر تهران آغاز کرد. فروش قطعات لوازم خانگی فابریک برای انواع برند‌ها، مهم‌ترین وظیفه این مجموعه در سال‌های اخیر بوده است. این شرکت علاوه بر تأمین و فروش قطعات در شهر تهران، ارسال قطعات لوازم برقی منزل به شهرستان‌ها را هم در دستور کار خود قرار داده است.
این مجموعه به طور گسترده به فروش قطعات یدک اصلی تمامی برند‌های موجود در بازار مشغول است. هرمس پارت کار فروش قطعات مختلف لوازم برقی آشپزخانه از جمله مایکروفر، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و… را با بهترین کیفیت و قیمت و با ارائه تصمین کیفیت و اصالت کالا، انجام می‌دهد.
مجموعه فروشگاهی هرمس پارت هدف خود را ارائه بهترین خدمات، درخور‌شان و شخصیت خانواده ایرانی انتخاب کرده است. برای تحقق این هدف والا و ارزشمند در زمینه فروش قطعات یدک لوازم منزل، تمامی کالا‌های فروخته شده توسط این شرکت اصلی و فابریک یدک دستگاه بوده و خدمات با بالاترین سرعت و با قیمت‌های مصوب اتحادیه ارائه می‌شوند که سبب رضایت و اعتماد روز افزون و شایان توجه مشتریان از این مجموعه قدیمی و خوش نام در سالیان اخیر شده است، که بزرگترین سرمایه برای هرمس پارت محسوب می‌شود.

درباره-هرمس-پارت
ضمانت-اصالت-کالا

ضمانت و اصالت کیفیت کالا

برای تعمیر لوازم منزل حتماً از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه خود استفاده کنید. استفاده از قطعات یدک تقلبی که این روز‌ها به وفور در بازار پیدا می‌شوند، سبب بروز خسارت‌های سنگین و خرابی قطعات دیگر دستگاه نیز، می‌شود. برای خرید قطعات الکترونیکی از جمله قطعات لوازم منزل، از طریق بارکد کالا می‌توانید اصالت قطعه را چک نموده و از خرید قطعات بی‌کیفیت و تقلبی اجتناب نمایید. تمامی قطعات و کالا‌های موجود در فروشگاه بزرگ هرمس پارت، قطعات یدک فابریک دستگاه هستند. بسیاری از این قطعات دارای گارانتی نود روزه و بیشتر هستند و در صورت بروز هر مشکلی تعویض می‌شوند. هرمس پارت با تعهد کامل به اصول اخلاقی، مشتری مداری، تصمین خدمات و ارائه قطعات با کیفیت و با دوام برای تمام برند‌های داخلی و خارجی موجود در بازار کشورمان، زمینه ساز رضایت مشتریان و اعتماد آن‌ها شده است. علاوه بر ضمانت قطعات، جهت تکریم این سرمایه بزرگ، که خود بزرگ‌ترین تبلیغ برای ماست، خدمات پاسخگویی به مشتریان، در تمام ایام هفته و ساعات شبانه روز ارائه می‌شود. برای استفاده از این خدمات و مشاوره رایگان برای فهمیدن ایراد دستگاه و خرید قطعه برای تعمیر لوازم مختلف منزل، از جمله لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، مایکروفر و… با هرمس پارت تماس بگیرید.

مزایای خرید از هرمس پارت

خرید-از-هررمس-پارت

اینماد هرمس پارت

logo