توجه!!

با توجه به فرارسیدن تعطیلات نوروزی فروشگاه هرمس پارت از ارسال سفارشات شما عزیزان به شهرستان ها معذور می باشد.

ارسال سفارشات تهران تا شنبه تاریخ 26 اسفندماه مقدور میباشد.

توجه!!

با توجه به فرارسیدن تعطیلات نوروزی فروشگاه هرمس پارت از ارسال سفارشات شما عزیزان به شهرستان ها معذور می باشد.

ارسال سفارشات تهران تا شنبه تاریخ 26 اسفندماه مقدور میباشد.

لاستیک لباسشویی

لاستیک لباسشویی آاگ (2)

لاستیک لباسشویی آبسال (2)

لاستیک لباسشویی آرچلیک (3)

لاستیک لباسشویی آریستون (2)

لاستیک لباسشویی ارج (3)

لاستیک لباسشویی اسنوا (3)

لاستیک لباسشویی ال جی (9)

لاستیک لباسشویی اوشن (3)

لاستیک لباسشویی ایندزیت (2)

لاستیک لباسشویی بکو (2)

لاستیک لباسشویی بوش (10)

لاستیک لباسشویی پارس (2)

لاستیک لباسشویی پاکشوما (5)

لاستیک لباسشویی تکنو (2)

لاستیک لباسشویی حایر (2)

لاستیک لباسشویی دوو (4)

لاستیک لباسشویی زیرووات (3)

لاستیک لباسشویی سامسونگ (9)

لاستیک لباسشویی فیلکو (2)

لاستیک لباسشویی کرال (3)

لاستیک لباسشویی کندی (2)

لاستیک لباسشویی کنوود (6)

لاستیک لباسشویی گرنیه (4)

لاستیک لباسشویی مدیا (2)

لاستیک لباسشویی هوور (3)

«معرفی لاستیک لباسشویی»

خرید لاستیک لباسشویی

لاستیک لباسشویی، یکی از قسمت‌های مهم این دستگاه‌ها است که در مدل‌های مختلفی وجود دارد و با توجه به مدل درب دستگاه باید آن را انتخاب کنید. لاستیک ماشین لباسشویی دورتادور محفظه ورودی ماشین و جایی که لباس‌ها را در آن میریزید یعنی همان دیگ یا درام را دربر می‌گیرد و از برخورد دیگ با بدنه لباسشویی جلوگیری می‌کند. از سوی دیگر، این قسمت از دستگاه جلوی نشت آب از دستگاه را گرفته و لرزش و تولید صدای غیرعادی در زمان کار دستگاه را به حداقل می‌رساند. به این ترتیب، ماشین لباسشویی به صورت نرم و بی‌صدا کار خود را انجام دهد. در حالی که اگر به جای پلاستیک نرم و مقاوم، از یک قطعه فلزی استفاده شده بود، احتمالاً سر و صدای خیلی زیادی در هنگام کار دستگاه به گوش می‌رسید. اگر اخیراً متوجه نشت آب از دستگاه لباسشویی خود شدید، یا لاستیک لباسشویی شما پاره شده، کپک‌زده و سیاه شده یا به هر دلیل دیگری، نیاز به تعویض آن دارید، می‌توانید این قطعه را از طریق فروشگاه اینترنتی هرمس پارت تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص خرید لاستیک لباسشویی، می‌توانید ادامه این مطلب را بخوانید. برای خرید لاسیتک لباسشویی و سایر قطعات دستگاه خود، با مرکز پشتیبانی فروشگاه اینترنتی هرمس پارت با شماره تلفن‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

مراقبت از لاستیک دور درب لباسشویی

اولین مراقبتی که باید برای لاستیک دور درب دستگاه انجام بگیرد تا عمر مفید این قطعه را تضمین نماید جرم‌گیری ماشین لباسشویی در زمان‌بندی‌های مناسب، برای مثال هر سه ماه یک‌بار است. لاستیک ماشین به دلیل اینکه همیشه در معرض رطوبت زیاد قرار دارد، همواره مستعد رشد قارچ‌ها و باکتری‌ها است. قسمت‌های سیاهی که روی این لاستیک، بعد از مدتی نمایان می‌شود، در واقع حاصل کار همین باکتری هاست. لاسیتک دورب درب لباسشویی، بیش از هر قطعه دیگری به مرور زمان کیفیت اولیه خود را از دست می‌دهد و می‌تواند دردسرساز شود. لاستیک لباسشویی همیشه مستعد جرم گرفتن و جذب انواع باکتری و آلودگی هاست. بنابراین اگر در بلندمدت نسبت به جرم‌گیری و شست‌وشوی آن اقدام نکنید، بدون شک عمر مفیدی نخواهد داشت و می‌تواند سبب بروز مشکلاتی مانند بوی بد در لباس‌ها، به وجود آمدن عارضه‌های پوستی، نشتی آب از لباسشویی و در نهایت پارگی خود لاستیک لباسشویی شود.

انواع لاستیک لباسشویی و دلایل ایراد در آن

انواع لاستیک لباسشویی و دلایل ایراد در آن

لاستیک لباسشویی، با توجه به مدل دستگاه شما، به سه دسته کلی تقسیم می‌شود.
۱. لاستیک دور درب ساده: روی اینگونه از لاستیک‌های لباسشویی که قدیمی‌تر از سایر مدل‌های لاستیک لباسشویی هستند، هیچ شیاری وجود ندارد و تعویض آن‌ها نیز بسیار آسان است.
۲. لاستیک دور درب تک سوراخ: روی این لاستیک‌ها یک شیار برای گردش آب وجود دارد. در این لاستیک لباسشویی یک شلنگ تعبیه شده که به جاپودری دستگاه متصل است و از آن قسمت، آب روی لباس‌ها میریزد.
۳. لاستیک دور درب چراغ دار: از جدیدترین انواع لاستیک‌های دور درب، لاستیک‌های چراغ دار هستند و روی آن‌ها دو شیار تعبیه شده است که یکی برای گردش آب و دیگری برای لامپ ماشین لباسشویی است.
پیش از خرید لاستیک لباسشویی، باید نوع آن را بدانید و سپس برای این کار اقدام نمایید. اما دلایل مختلفی می‌تواند سبب ایراد در لاستیک دور درب لباسشویی شود. پاره شدن لاستیک دور درب محفظه لباسشویی، سوراخ شدن و غیرقابل استفاده شدن لاستیک دور درب، پوسیده و خراب شدن لاستیک، رسوب برداشتن لاستیک و سیاه شدن آن، از مهم‌ترین دلایل ایراد در این لاستیک است. اما دلایلی که می‌تواند سبب پاره شدن، این لاستیک‌ها شود را، با هم می‌خوانیم.

دلایل پاره شدن لاستیک لباسشویی

در این قسمت قصد داریم به بررسی دلایل پاره شدن لاستیک لباسشویی بپردازیم. یکی از این دلایل، گیر کردن لباس‌ها به این قسمت است. توجه داشته باشید وقتی‌که درب ماشین را می‌بندید ممکن است بخشی از لباس از دیگ بیرون‌زده و به لاستیک گیر کند. شاید این مورد با یک‌بار اتفاق افتادن مشکلی ایجاد نکند ولی در صورت تکرار و کشیده شدن قطعه، درنهایت باعث پارگی لاستیک لباسشویی شما می‌شود. بهتر است قبل از اینکه کار به تعمیر پارگی لاستیک دور درب لباسشویی برسد، این نکته ظریف را در نظر داشته باشید و در زمان پر کردن محفظه با لباس، دقت کنید که لباس‌ها کامل داخل دیگ جا بگیرند و به لاستیک گیر نکند یا باعث ساییدگی آن نشود. دیگر دلیل پاره شدن لاستیک دور درب لباسشویی استفاده از شوینده‌های قوی است. اگر مصرف‌کننده از شوینده‌های قوی استفاده کند، این انتخاب می‌تواند سبب خوردگی قطعه در کوتاه‌مدت شود. توجه داشته باشید که از شوینده مناسب با دستگاه خود استفاده کنید. مشکل دیگر در این قطعه، انباشته شدن رسوب و سیاهی اطراف لاستیک لباسشویی و درز‌های آن است. این معضل از عمر مفید این قسمت کم می‌کند. با جرم‌گیری به‌موقع و باز گذاشتن درب محفظه بعد از هر بار شست‌وشو، اجازه خشک شدن این قسمت را بدهید و جلوی بروز این اتفاق را بگیرید. اگر نیاز به خرید لاستیک لباسشویی دارید، این قطعه را از طریق همین صفحه سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

نحوه تعویض لاستیک لباسشویی

نحوه تعویض لاستیک لباسشویی

در این قسمت قصد داریم در خصوص نحوه تعویض لاستیک لباسشویی، نکاتی را به زبان ساده بیان کنیم. اگر دانش فنی لازم برای انجام این کار را ندارید، با یک تعمیرکار برای تعویض لاستیک لباسشویی، هماهنگ کنید. برای انجام این کار ابتدا، باید دستگاه را از برق بکشید. سپس با استفاده از یک پیچ‌گوشتی چهارسو، پوشش بالایی ماشین را بازکنید. با همان پیچ‌گوشتی، پیچ‌های پنل جلویی را بازکنید و کاملاً مراقب باشید ضربه‌ای به صفحه مدار دستگاه وارد نشود. در این مرحله لازم است تا محفظه جای پودر را بیرون بیاورید. دقت کنید که محفظه باید کاملاً بیرون کشیده شود و در انتها با یک حرکت رو به بالا، آن را به‌طور کامل جدا کنید. آرام و با احتیاط، پیچ‌های دو طرف محفظه جاپودری را بازکنید. در این مرحله نوبت به جدا کردن تمامی کابل‌های ارتباطی روی صفحه مدار می‌رسد. این کار را بااحتیاط انجام دهید. در این مرحله می‌توانید قاب جلویی را از ماشین کاملاً جدا کنید. درب محفظه پمپ تخلیه و فیلتر را به آرامی باز و همه پیچ‌ها را جدا کنید. حالا می‌توانید لاستیک دور درب لباسشویی را خارج کنید. اما مراقب باشید که این قطعه با یک سیم و فنر به دیگ و بدنه جلوی وصل شده است. لازم است با انبردست ابتدا این فنر را بکشید و سپس قطعه را جدا کنید. با جدا کردن کابل متصل به پیچ میکروسوئیچ، می‌توانید لاستیک را به‌طور کامل بیرون بیاورید. حالا قطعه جدید را نصب کنید و مراحل بالا را به صورت عکس انجام دهید تا کار تعویض لاستیک لباسشویی به اتمام برسد.

قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی

بررسی قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی ممکن است تحت تأثیر عوامل متعددی قرار بگیرد، از جمله:

1. کیفیت و مواد استفاده شده: لاستیک دور درب با استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم، قابلیت پایداری و عمر طولانی‌تری خواهد داشت که ممکن است منجر به افزایش قیمت آن شود.

2. ابعاد و اندازه: لاستیک دور درب ماشین لباسشویی‌ها ممکن است بر اساس ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید شود، که می‌تواند به تنوع قیمت منجر شود.

3. تأمین و توزیع: تأمین لاستیک دور درب از سوی تولیدکنندگان معتبر و معروف مانند سامسونگ می‌تواند به افزایش قیمت آن‌ها منجر شود.

4. قابلیت‌های اضافی: ویژگی‌های اضافی مانند مقاومت در برابر زنگ‌زدگی، ضدآب بودن و طول عمر بیشتر می‌تواند به افزایش قیمت لاستیک دور درب منجر شود.

5. بازار محلی: قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ممکن است بسته به بازار و شرایط محلی متفاوت باشد.

با توجه به این عوامل، قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی ممکن است متغیر باشد و برای بررسی دقیقتر، توصیه می‌شود با فروشندگان محلی یا فروشگاه‌های آنلاین مرتبط تماس بگیرید و قیمت را استعلام کنید.

خرید لاستیک دور درب لباسشویی از هرمس پارت

خرید لاستیک دور درب لباسشویی از هرمس پارت

برای خرید لاستیک لباسشویی در مدل‌های مختلف و با کیفیت‌های بالا، می‌توانید تنها با یک کلیک از طریق فروشگاه اینترنتی هرمس پارت خرید خود را به انجام برسانید. امکان ارائه انواع این لاستیک‌ها، در تعداد بالاتر، برای تعمیرکاران لباسشویی، با شرایط ویژه وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص خرید لاستیک لباسشویی تحویل فوری این قطعه در اقصی نقاط کشور، می‌توانید در تمام ایام هفته، با فروشگاه اینترنتی قطعات یدک لوازم منزل هرمس پارت، با شماره تلفن‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید و سؤالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
تماس: 09203637385