برد مایکروفر (20)

ترانس مایکروفر (35)

ریل سینی مایکروفر (5)

سینی مایکروفر (65)

شیشه درب مایکروفر (6)

فیوز مایکروفر (10)

کوبل مایکروفر (5)

لامپ مایکروفر (5)

مگنترون مایکروفر (75)

موتور گردان مایکروفر (48)

زه زیر در فر بوش 

تماس بگیرید

درب کامل مایکروفر بوش

تماس بگیرید

فن فر توکار بوش

تماس بگیرید

نگهدارنده طبقه فر توکار بوش

تماس بگیرید

فن سیرکوله فر توکار بوش

تماس بگیرید

سینی فر بوش

تماس بگیرید

مجموعه در برقی مایکروفر توکار بوش

تماس بگیرید

طبقه توری فر بوش

تماس بگیرید

ورق میکا مایکروفر

۳۰,۰۰۰ تومان

میکروسوئیچ خاردار مایکروفر

۳۵,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر فلر

۳۳۰,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر ناسیونال

۳۳۰,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر بلک اند دکر

۳۵۰,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر پاناسونیک

۳۹۰,۰۰۰ تومان

تاچ پد ماکروفر پاناسونیک مدل NN-ST686S

۱,۲۳۰,۰۰۰ تومان

تاچ پد ماکروفر پاناسونیک مدل NN-GS۵۹۷M

۱,۲۷۰,۰۰۰ تومان

تاچ پد ماکروفر پاناسونیک مدل NN-K543WF

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

تاچ پد ماکروفر پاناسونیک مدل NN-C781JF

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

فن خنک‌ کننده مایکروفر ناسیونال

قیمت اصلی ۳۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۰,۰۰۰ تومان است.

سنسور حرارتی (آی آر) ماکروفر پاناسونیک

۵۹۵,۰۰۰ تومان

شلف و سینی مایکروفر پاناسونیک

۵۹۵,۰۰۰ تومان

ترانس تغذیه ماکروفر ناسیونال

۶۹۰,۰۰۰ تومان

ترانس تغذیه ماکروفر پاناسونیک

۶۹۰,۰۰۰ تومان

کلید (پدال) پشت درب مایکروفر ناسیونال

۳۵۰,۰۰۰ تومان

کلید (پدال) پشت درب مایکروفر پاناسونیک

۳۵۰,۰۰۰ تومان

خازن مایکروویو 1 میکروفاراد

قیمت اصلی ۲۴۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان است.

زبانه درب مایکروفر سامسونگ

۳۷۰,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر زیمنس

۳۹۵,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر بوش

۴۹۰,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر ال جی

۴۵۰,۰۰۰ تومان

المنت کف ماکروفر پاناسونیک مدل NN-GD371M

۵۹۰,۰۰۰ تومان

المنت کف مایکروفر (سولاردام) ال جی

۴۹۹,۰۰۰ تومان

فن خنک کننده مایکروفر پاناسونیک

۳۹۰,۰۰۰ تومان

المنت بخار ماکروفر پاناسونیک

۵۴۰,۰۰۰ تومان

کلاهک آنتن مگنترون مایکروفر

قیمت اصلی ۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۹,۰۰۰ تومان است.

ترانزیستور برد اینورتر مایکروفر پاناسونیک igbt

۴۳۰,۰۰۰ تومان

دیود مایکروویو مدل HVR-۱X

قیمت اصلی ۵۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۳,۰۰۰ تومان است.

فیوز های ولتاژ مایکروفر

۳۰,۰۰۰ تومان

محافظ فیوز های ولتاژ مایکروفر

۶۵,۰۰۰ تومان

درپوش مایکروفر (مایکرویو) پلاستیکی

۹۵,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر (مایکروویو)

۳۵۰,۰۰۰ تومان

درپوش مایکروفر (مایکروویو)

۱۱۵,۰۰۰ تومان

میکروسوئیچ درب مایکروفر (مایکروویو)

۳۵,۰۰۰ تومان

دیود مایکروفر (مایکروویو)

۴۷,۰۰۰ تومان

خازن مایکروفر (مایکروویو) های ولتاژ

قیمت اصلی ۲۴۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۹,۰۰۰ تومان است.

پایه ساپورتر مایکروویو

۲۸۰,۰۰۰ تومان

طلق نسوز مایکروویو

۳۰,۰۰۰ تومان

خرید قطعات مایکروفر

مایکروفر دستگاهی کارآمد در آشپزخانه‌های مدرن است که به کمک تکنولوژی و امواج و با استفاده از اشعه مایکرو می‌تواند غذای شما را در کسری از ثانیه و با سرعت شگفت‌انگیزی کاملاً داغ کند. مکانیزم این وسیله استفاده از اشعه مایکرو است که طول موج آن به طور متوسط به 2450 مگاهرتز می‌رسد و در طیف امواج الکترومغناطیس قرار می‌گیرد. امواج مایکرو قابلیت نفوذ به ذرات آب، روغن و غذا‌ها را دارند و باعث برانگیختگی اتم‌های موجود در این مواد می‌شوند و به این ترتیب مواد غذایی از درون خود شروع به گرم شدن و پختن می‌کنند.

استفاده از قطعات فابریک و اصلی یدک دستگاه، سبب حفظ کارآیی و بالابردن عمر مفید لوازم برقی می‌شود. برای این منظور باید این قطعات مایکروفر و لوازم جانبی مایکروفر را از نمایندگی‌ها و شرکت‌های معتبر خریداری نموده و از خرید قطعات از افراد ناشناس و غیر معتبر پرهیز نمایید. برای خرید قطعات یدک مایکروفر، با تضمین اصالت کالا، با شماره تلفن‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

خرید قطعات اصل مایکروفر از هرمس پارت

قیمت خرید قطعات مایکروفر

خرید و فروش قطعات مایکروفر در فروشگاه بزرگ تأمین قعات هرمس پارت، با قیمت‌های مصوب اتحادیه انجام می‌شود که سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های مشتریان می‌شود. برای اطلاع از قیمت قطعه مورد نیاز خود، با شماره‌های گفته شده در بالا تماس بگیرید.

تشخیص قطعات مایکروفر اصلی از تقلبی

اگر به دنبال خرید قطعات مایکروفر ولوازم جانبی مایکروفر هستید، باید توجه زیادی داشته باشید تا قطعات فابریک و اصلی دستگاه خود را تهیه کنید. استفاده از قطعات یدک تقلبی، می‌تواند به سایر قسمت‌های دستگاه آسیب برساند و باعث تحمیل هزینه‌های اضافه به کاربر شود. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم برای خرید قطعات یدک مایکروفر، از فروشگاه بزرگ قطعات یدک هرمس پارت استفاده کنید. در ادامه برای جلوگیری از ضرر و زیان مشتریان گرامی، راه‌های تشخیص قطعات یدک اصلی از تقلبی را آورده‌ایم:

علامت استاندارد

بسیاری از قطعات یدک لوازم منزل، به خصوص در برند‌های داخلی، از علامت استاندارد برای تضمین کیفیت قطعات استفاده می‌کنند. هر چند بسیاری از شرکت‌های تولید‌کننده قطعات تقلبی هم، نشان استاندارد را روی محصولات خود ثبت می‌کنند و آن را وارد بازار می‌کنند. برای اطمینان از اصالت قطعاتی که نشان استاندارد دارند، می‌توانید از سامانه استاندارد استفاده کنید.

هولوگرام شرکتی

هولوگرام رسمی یک شرکت، نقش نشان استاندارد را برای آن قطعه ایفا کرده و در تشخیص قطعات مایکروفر اصل از تقلبی تأثیر زیادی دارد. هر چند با گسترش ورود کالا و قطعات قاچاق، این مورد نیز توسط برخی افراد شیاد جعل می‌شود.

بارکد قطعات

برخی از قطعات مهم‌تر الکتریکی دستگاه‌ها دارای بارکد اختصاصی هستند. با استفاده از برنامه‌های بارکد خوان می‌توان اطلاعات مربوط به قطعه را پیدا کرد و از اصل بودن جنس مطمئن شد. در صورتی که قطعات مایکروفر و لوازم جانبی مایکروفر خریداری شده تقلبی باشد نام حک شده روی بسته‌بندی و نامی که پس از اسکن بارکد نمایش داده می‌شود یکی نخواهد بود.

توجه به ظاهر محصول، بسته‌بندی قطعه، نوع جوشکاری و پرچکاری، جنس قطعه و… موارد دیگریست که شما را در تشخیص جنس اصلی از تقلبی کمک می‌کند. برای خرید قطعات مایکروفر اصل، با شماره‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

علل رایج در خراب شدن مایکروفر ها

علل رایج خرابی قطعات مایکروفر

اگر اخیراً مایکروفر شما دچار ایراد شده است، پیش از هر چیز باید علت خرابی دستگاه را بدانید و سپس برای خرید قطعات مایکروفر اصل و تعمیر دستگاه اقدام نمایید.

روشن نشدن مایکروفر

اگر مایکروفر شما روشن نمی‌شود، ابتدا از اتصالات و وصل بودن جریان برق را چک کنید. اگر مشکلی وجود نداشت ممکن است ایراد از قطعات مایکروفر مانند برد، مگنترون، فیوز، خازن‌ها و یا میکروسوییچ قفل درب دستگاه باشد.

یکی از دلایل خرابی مایکروفر، ایراد در دو فیوز سرامیکی و حرارتی دستگاه است که از اجزای محفظه مایکروفر بوتان هستند. وظیفه فیوز سرامیکی، محافظت از قسمت‌هایی از مایکروفر در برابر نوسانات برق است و اگر به هر دلیل بسوزد، مایکروفر شما دیگر روشن نمی‌شود تا این قسمت‌ها آسیب نبینند.

میکروسوییچ قفل در دستگاه خراب شده و برد مایکروفر گمان می‌کند در باز است، به همین دلیل برای جلوگیری از خروج تشعشات از دستگاه، اجازه آغاز به کار را به دستگاه نمی‌دهد. دقت کنید بسته شدن در ارتباطی به کار نکردن می‌کوسوییچ ندارد. ممکن است در دستگاه بسته شود ولی میکروسوییچ خراب باشد و اجازه شروع به کار ندهد. قطعات مایکروفر و لوازم جانبی مایکروفر اصل و فابریکی دستگاه خود را از همین سایت تهیه نمایید.

گرم نکردن مایکروفر

اگر مایکروفر شما غذا را گرم نمی‌کند، باید قطعات مایکروفر از جمله مگنترون، ترانس‌های ولتاژ، خازن، دیود، فیوز‌های ولتاژ و برد دستگاه جک شوند تا ایراد دستگاه پیدا شده و رفع شود. ایراد ممکن است در قسمت‌های مختلف دستگاه باشد یا ممکن است از برنامه درستی برای گرم کردن غذا استفاده نکرده باشید. در این صورت لازم است انواع برنامه‌های گرم کردن غذا را در دفترچه راهنما مایکروفر خود مطالعه نموده برنامه درست را انتخاب کنید. برای خرید قطعات مایکروفر اصلی با شماره‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

سر و صدای زیاد مایکروفر

قرار دادن ظروف فلزی یا ظروفی که لب پر شده‌اند در دستگاه ممکن است یکی از دلایل جرقه زدن و سر و صدای زیاد در دستگاه شما باشد. در غیر این صورت، خرابی دیود، اشکال در لامپ‌های مگنترون، ایراد در حرکت سینی، خرابی فن خنک‌کننده و ایراد کوپل گردان مشکلات رایج دیگری هستند که باعث ایجاد سر و صدا می‌شود و باید با خرید و تعویض این قطعات مایکروفر خود را تعمیر نمایید.

نچرخیدن سینی مایکروفر

ممکن است موتور کوپلینگ مایکروفر ایرادی پیدا کرده باشد یا مشکلی در ریل دستگاه وجود داشته باشد. مثلاً ریل سینی از جای خود خارج شده باشد یا جسم خارجی و در مسیر ریل باشد و از چرخیدن سینی جلوگیری کند. در کل سعی کنید همیشه دستگاه را تمیز نگه دارید تا با مشکل مواجه نشوید. در ادامه راه‌هایی برای تمیز کردن بهتر و نگهداری مناسب مایکروفر دوو را می‌خوانیم:
تمیز کردن داخل دستگاه: سه دیواره داخلی و كف محفظه استیل مایکروفر ضد زنگ هستند. برای تمیز كردن آن‌ها باید لكه‌های مایعات را با پارچه مرطوب لطیف و پاك كننده تمیز كنید و در مرحله بعد داخل محفظه را با آب بشویید و با پارچه نرمی خشك كنید.

المنت پایینی در زیر كف محفظه نصب شده است و سوراخ‌هایی در كف برای انتقال حرارت تعبیه شدند. مراقب باشید كه چیزی روی این المنتها نریزید. برای تمیز كردن این قسمت تنها از پارچه نرم و مرطوب استفاده كنید و سپس آن را خشك كنید.

برای تمیز کردن در مایکروفر، زمانی که درب هنوز گرم است اگر غذا یا قطره روغنی روی آن پاشیده باشد می‌توانید با پارچه‌ای نرم و مرطوب آن را پاك نموده و سپس خشك کنید. برای خرید قطعات مایکروفر و لوازم جانبی مایکروفر اصلی و فابریک یدک دستگاه، از فروشگاه بزرگ قطعات یدک هرمس پارت استفاده کنید.

بورس خرید قطعات مایکروفرر

بورس قطعات مایکروفر کجاست؟

شاید برای شما هم سؤال باشد که بورس قطعات مایکروفر کجاست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت بورس قطعات مایکروفر و قطعات یدک لوازم منزل در هر شهر، جای متفاوتی دارد. اما با توجه به ترافیک روز افزون و زمان زیادی که رفتن به نقاط مختلف شهر به خصوص در شهر‌های بزرگ از افراد می‌گیرد، خرید اینترنتی به صرفه‌تر و منطقی‌تر است. علاوه بر موارد بالا تشخیص جنس اصل از تقلبی در بازار کاری بسیار دشوار است که فروشگاه بزرگ اینترنتی هرمس پارت این کار را برای شما انجام داده است. برای دریافت مشاوره و پاسخ به سؤالات خود کافیست با شماره‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید و از کارشناسان ما در بورس قطعات ماکروویو هرمس پارت مشاوره دریافت کنید.

بورس قطعات ماکروویو و لوازم جانبی مایکروفر

بورس قطعات ماکروویو و لوازم جانبی مایکروفر یکی از مکان‌هایی است که می‌توانید قطعات یدکی و لوازم جانبی مورد نیاز خود را برای ماکروویو و مایکروفر پیدا کنید.

بورس قطعات ماکروویو و لوازم جانبی مایکروفر

بورس قطعات ماکروویو و لوازم جانبی مایکروفر در تهران

در تهران، چندین مرکز فروش قطعات ماکروویو و لوازم جانبی مایکروفر وجود دارد. برخی از آنها عبارتند از:

بورس قطعات مایکروفر هرمس پارت: این مرکز قطعات مایکروفر و سولاردام را به صورت تک و عمده فروشی می‌کند. این مرکز قطعات اصلی و یا کیفیت انواع مایکروفر، مایکروویو و سولاردام را فروش می‌رساند.

هرمس پارت قطعات داخلی مایکروفر مانند مگنترون، سه پایه فلزی، سینی پیرکس و دیگر قطعات را در تهران فروش می‌رساند.

لطفاً قبل از خرید، از اصالت و کیفیت قطعات اطمینان حاصل کنید. برای خرید قطعات یدکی اورجینال ماکروفر می‌توانید با شماره‌های مربوط به هر مرکز تماس بگیرید.

توجه به قیمت قطعات مایکروفر

هنگام خرید از بورس قطعات ماکروویو و لوازم جانبی مایکروفر، مهم است که به قیمت توجه کنید. قیمت قطعات و لوازم جانبی می‌تواند بسته به کیفیت، برند، و مدل متفاوت باشد.

نتیجه‌گیری

در نهایت، بورس قطعات ماکروویو و لوازم جانبی مایکروفر مکانی است که می‌توانید قطعات یدکی و لوازم جانبی مورد نیاز خود را برای ماکروویو و مایکروفر پیدا کنید. با توجه به نیازهای خود و بودجه خود، می‌توانید انتخاب مناسبی انجام دهید.