موتور گردان مایکروفر (21)

مگنترون مایکروفر (42)

لامپ مایکروفر (2)

کوبل مایکروفر (5)

فیوز مایکروفر (10)

شیشه درب مایکروفر (5)

سینی مایکروفر (47)

ریل سینی مایکروفر (4)

ترانس مایکروفر (16)

برد مایکروفر (3)

زبانه درب مایکروفر فلر

۳۷۰,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر ناسیونال

۳۷۰,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر بلک اند دکر

۳۵۰,۰۰۰ تومان

زبانه درب مایکروفر پاناسونیک

۳۹۰,۰۰۰ تومان

تاچ پد ماکروفر پاناسونیک مدل NN-ST686S

۵۹۰,۰۰۰ تومان

تاچ پد ماکروفر پاناسونیک مدل NN-GS۵۹۷M

۷۹۰,۰۰۰ تومان

تاچ پد ماکروفر پاناسونیک مدل NN-K543WF

۴۹۰,۰۰۰ تومان

تاچ پد ماکروفر پاناسونیک مدل NN-C781JF

۶۹۰,۰۰۰ تومان

فن خنک‌ کننده مایکروفر ناسیونال

۲۹۰,۰۰۰ تومان

سنسور حرارتی (آی آر) ماکروفر پاناسونیک

۵۹۵,۰۰۰ تومان

شلف و سینی مایکروفر پاناسونیک

۵۹۵,۰۰۰ تومان

ترانس تغذیه ماکروفر ناسیونال

۶۹۰,۰۰۰ تومان

خرید قطعات مایکروفر

مایکروفر دستگاهی کارآمد در آشپزخانه‌های مدرن است که به کمک تکنولوژی و امواج و با استفاده از اشعه مایکرو می‌تواند غذای شما را در کسری از ثانیه و با سرعت شگفت‌انگیزی کاملاً داغ کند. مکانیزم این وسیله استفاده از اشعه مایکرو است که طول موج آن به طور متوسط به ۲۴۵۰ مگاهرتز می‌رسد و در طیف امواج الکترومغناطیس قرار می‌گیرد. امواج مایکرو قابلیت نفوذ به ذرات آب، روغن و غذا‌ها را دارند و باعث برانگیختگی اتم‌های موجود در این مواد می‌شوند و به این ترتیب مواد غذایی از درون خود شروع به گرم شدن و پختن می‌کنند.

استفاده از قطعات فابریک و اصلی یدک دستگاه، سبب حفظ کارآیی و بالابردن عمر مفید لوازم برقی می‌شود. برای این منظور باید این قطعات را از نمایندگی‌ها و شرکت‌های معتبر خریداری نموده و از خرید قطعات از افراد ناشناس و غیر معتبر پرهیز نمایید. برای خرید قطعات یدک مایکروفر، با تضمین اصالت کالا، با شماره تلفن‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

خرید قطعات اصل مایکروفر از هرمس پارت

قیمت خرید قطعات مایکروفر

خرید و فروش قطعات مایکروفر در فروشگاه بزرگ تأمین قعات هرمس پارت، با قیمت‌های مصوب اتحادیه انجام می‌شود که سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های مشتریان می‌شود. برای اطلاع از قیمت قطعه مورد نیاز خود، با شماره‌های گفته شده در بالا تماس بگیرید.

تشخیص قطعات مایکروفر اصلی از تقلبی

اگر به دنبال خرید قطعات مایکروفر هستید، باید توجه زیادی داشته باشید تا قطعات فابریک و اصلی دستگاه خود را تهیه کنید. استفاده از قطعات یدک تقلبی، می‌تواند به سایر قسمت‌های دستگاه آسیب برساند و باعث تحمیل هزینه‌های اضافه به کاربر شود. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم برای خرید قطعات یدک مایکروفر، از فروشگاه بزرگ قطعات یدک هرمس پارت استفاده کنید. در ادامه برای جلوگیری از ضرر و زیان مشتریان گرامی، راه‌های تشخیص قطعات یدک اصلی از تقلبی را آورده‌ایم:

علامت استاندارد

بسیاری از قطعات یدک لوازم منزل، به خصوص در برند‌های داخلی، از علامت استاندارد برای تضمین کیفیت قطعات استفاده می‌کنند. هر چند بسیاری از شرکت‌های تولید‌کننده قطعات تقلبی هم، نشان استاندارد را روی محصولات خود ثبت می‌کنند و آن را وارد بازار می‌کنند. برای اطمینان از اصالت قطعاتی که نشان استاندارد دارند، می‌توانید از سامانه استاندارد استفاده کنید.

هولوگرام شرکتی

هولوگرام رسمی یک شرکت، نقش نشان استاندارد را برای آن قطعه ایفا کرده و در تشخیص قطعات مایکروفر اصل از تقلبی تأثیر زیادی دارد. هر چند با گسترش ورود کالا و قطعات قاچاق، این مورد نیز توسط برخی افراد شیاد جعل می‌شود.

بارکد قطعات

برخی از قطعات مهم‌تر الکتریکی دستگاه‌ها دارای بارکد اختصاصی هستند. با استفاده از برنامه‌های بارکد خوان می‌توان اطلاعات مربوط به قطعه را پیدا کرد و از اصل بودن جنس مطمئن شد. در صورتی که قطعات مایکروفر خریداری شده تقلبی باشد نام حک شده روی بسته‌بندی و نامی که پس از اسکن بارکد نمایش داده می‌شود یکی نخواهد بود.

توجه به ظاهر محصول، بسته‌بندی قطعه، نوع جوشکاری و پرچکاری، جنس قطعه و… موارد دیگریست که شما را در تشخیص جنس اصلی از تقلبی کمک می‌کند. برای خرید قطعات مایکروفر اصل، با شماره‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

علل رایج در خراب شدن مایکروفر ها

علل رایج خرابی قطعات مایکروفر

اگر اخیراً مایکروفر شما دچار ایراد شده است، پیش از هر چیز باید علت خرابی دستگاه را بدانید و سپس برای خرید قطعات مایکروفر اصل و تعمیر دستگاه اقدام نمایید.

روشن نشدن مایکروفر

اگر مایکروفر شما روشن نمی‌شود، ابتدا از اتصالات و وصل بودن جریان برق را چک کنید. اگر مشکلی وجود نداشت ممکن است ایراد از قطعات مایکروفر مانند برد، مگنترون، فیوز، خازن‌ها و یا میکروسوییچ قفل درب دستگاه باشد.

یکی از دلایل خرابی مایکروفر، ایراد در دو فیوز سرامیکی و حرارتی دستگاه است که از اجزای محفظه مایکروفر بوتان هستند. وظیفه فیوز سرامیکی، محافظت از قسمت‌هایی از مایکروفر در برابر نوسانات برق است و اگر به هر دلیل بسوزد، مایکروفر شما دیگر روشن نمی‌شود تا این قسمت‌ها آسیب نبینند.

میکروسوییچ قفل در دستگاه خراب شده و برد مایکروفر گمان می‌کند در باز است، به همین دلیل برای جلوگیری از خروج تشعشات از دستگاه، اجازه آغاز به کار را به دستگاه نمی‌دهد. دقت کنید بسته شدن در ارتباطی به کار نکردن می‌کوسوییچ ندارد. ممکن است در دستگاه بسته شود ولی میکروسوییچ خراب باشد و اجازه شروع به کار ندهد. قطعات مایکروفر اصل و فابریکی دستگاه خود را از همین سایت تهیه نمایید.

گرم نکردن مایکروفر

اگر مایکروفر شما غذا را گرم نمی‌کند، باید قطعات مایکروفر از جمله مگنترون، ترانس‌های ولتاژ، خازن، دیود، فیوز‌های ولتاژ و برد دستگاه جک شوند تا ایراد دستگاه پیدا شده و رفع شود. ایراد ممکن است در قسمت‌های مختلف دستگاه باشد یا ممکن است از برنامه درستی برای گرم کردن غذا استفاده نکرده باشید. در این صورت لازم است انواع برنامه‌های گرم کردن غذا را در دفترچه راهنما مایکروفر خود مطالعه نموده برنامه درست را انتخاب کنید. برای خرید قطعات مایکروفر اصلی با شماره‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

سر و صدای زیاد مایکروفر

قرار دادن ظروف فلزی یا ظروفی که لب پر شده‌اند در دستگاه ممکن است یکی از دلایل جرقه زدن و سر و صدای زیاد در دستگاه شما باشد. در غیر این صورت، خرابی دیود، اشکال در لامپ‌های مگنترون، ایراد در حرکت سینی، خرابی فن خنک‌کننده و ایراد کوپل گردان مشکلات رایج دیگری هستند که باعث ایجاد سر و صدا می‌شود و باید با خرید و تعویض این قطعات مایکروفر خود را تعمیر نمایید.

نچرخیدن سینی مایکروفر

ممکن است موتور کوپلینگ مایکروفر ایرادی پیدا کرده باشد یا مشکلی در ریل دستگاه وجود داشته باشد. مثلاً ریل سینی از جای خود خارج شده باشد یا جسم خارجی و در مسیر ریل باشد و از چرخیدن سینی جلوگیری کند. در کل سعی کنید همیشه دستگاه را تمیز نگه دارید تا با مشکل مواجه نشوید. در ادامه راه‌هایی برای تمیز کردن بهتر و نگهداری مناسب مایکروفر دوو را می‌خوانیم:
تمیز کردن داخل دستگاه: سه دیواره داخلی و كف محفظه استیل مایکروفر ضد زنگ هستند. برای تمیز كردن آن‌ها باید لكه‌های مایعات را با پارچه مرطوب لطیف و پاك كننده تمیز كنید و در مرحله بعد داخل محفظه را با آب بشویید و با پارچه نرمی خشك كنید.

المنت پایینی در زیر كف محفظه نصب شده است و سوراخ‌هایی در كف برای انتقال حرارت تعبیه شدند. مراقب باشید كه چیزی روی این المنتها نریزید. برای تمیز كردن این قسمت تنها از پارچه نرم و مرطوب استفاده كنید و سپس آن را خشك كنید.

برای تمیز کردن در مایکروفر، زمانی که درب هنوز گرم است اگر غذا یا قطره روغنی روی آن پاشیده باشد می‌توانید با پارچه‌ای نرم و مرطوب آن را پاك نموده و سپس خشك کنید. برای خرید قطعات مایکروفر اصلی و فابریک یدک دستگاه، از فروشگاه بزرگ قطعات یدک هرمس پارت استفاده کنید.

بورس خرید قطعات مایکروفرر

بورس قطعات مایکروفر کجاست؟

شاید برای شما هم سؤال باشد که بورس قطعات مایکروفر کجاست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت بورس قطعات مایکروفر و قطعات یدک لوازم منزل در هر شهر، جای متفاوتی دارد. اما با توجه به ترافیک روز افزون و زمان زیادی که رفتن به نقاط مختلف شهر به خصوص در شهر‌های بزرگ از افراد می‌گیرد، خرید اینترنتی به صرفه‌تر و منطقی‌تر است. علاوه بر موارد بالا تشخیص جنس اصل از تقلبی در بازار کاری بسیار دشوار است که فروشگاه بزرگ اینترنتی هرمس پارت این کار را برای شما انجام داده است. برای دریافت مشاوره و پاسخ به سؤالات خود کافیست با شماره‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید.