قطعات ظرفشویی

آبفشان ظرفشویی

هیت پمپ ظرفشویی

سبد ماشین ظرفشویی

مقسم ماشین ظرفشویی

سنسور ظرفشویی

۳۹۰,۰۰۰ تومان

لاستیک زیر درب ماشین ظرفشویی

۸۲۰,۰۰۰ تومان

سنسور ظرفشویی NTC

تماس بگیرید

سنسور ظرفشویی X 30L

تماس بگیرید

ایرگاد ظرفشویی سامسونگ

۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

جاقرصی ظرفشویی بکو

۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

پمپ تخلیه ظرفشویی مجیک

۷۹۰,۰۰۰ تومان

پمپ تخلیه ظرفشویی ایندزیت

۷۹۰,۰۰۰ تومان

پودر جرمگیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی بسته 5 عددی AEG

۷۵,۰۰۰ تومان

آکوا استاپ ظرفشویی بوش سوکت سوزنی

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

اکوا استاپ ظرفشویی بکو

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

فیلتر ظرفشویی آاگ

۱,۱۱۰,۰۰۰ تومان

فیلتر ظرفشویی اسنوا و دوو

۴۹۰,۰۰۰ تومان

سنسور دما سیم دار ظرفشویی کنوود

۳۳۰,۰۰۰ تومان

فیلتر کف ظرفشویی بکو

۶۱۰,۰۰۰ تومان

آسانسور سبد ظرفشویی بکو بلند

۴۳۵,۰۰۰ تومان

موتور گردان ظرفشویی

۳۴۹,۰۰۰ تومان

فیلتر کف ظرفشویی آاگ

۷۵۰,۰۰۰ تومان

نوار دور درب ظرفشویی سامسونگ

۸۲۰,۰۰۰ تومان

نوار لاستیک دور درب ظرفشویی مدیا کره ای

۵۳۰,۰۰۰ تومان

نوار لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی پاکشوما

۸۲۰,۰۰۰ تومان

نوار لاستیک دور درب ظرفشویی ال جی

۸۲۰,۰۰۰ تومان

نوار دو درب ظرفشویی مجیک 8 نفره

۳۴۹,۰۰۰ تومان

فیلتر ظرفشویی ال جی

۳۴۵,۰۰۰ تومان

شیر برقی ماشین ظرفشویی ال جی

۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان

پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی

۹۷۰,۰۰۰ تومان

المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ 12 نفره

۳۷۵,۰۰۰ تومان

المنت ظرفشویی مجیک درجه یک

۴۲۵,۰۰۰ تومان

المنت ظرفشویی کندی باریک

۴۸۵,۰۰۰ تومان

نوار لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی بوش

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

فیلتر کف ظرفشویی بوش 00645038

۸۳۰,۰۰۰ تومان

مخزن نمک ظرفشویی بوش کد فنی 12041720

۲,۶۳۰,۰۰۰ تومان

کابل برق ماشین ظرفشویی بوش

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

سامپ (حوضچه کف) ظرفشویی بوش سری SMS

۱,۶۱۰,۰۰۰ تومان

آکوا استاپ ظرفشویی بوش

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

برد ظرفشویی بوش ۶ PC

۷,۹۵۰,۰۰۰ تومان

چرخ سبد ظرفشویی بوش سری SMS

۳۹,۰۰۰ تومان

آبشمار ظرفشویی بوش

۷۴۹,۰۰۰ تومان

المنت ماشین ظرفشویی بوش

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی هپی وایت مدل Powerful بسته 48 عددی

۲۷۰,۰۰۰ تومان

نمک ماشین ظرفشویی هپی وایتProcessed Salt

۱۴۵,۰۰۰ تومان

خرید قطعات ظرفشویی از هرمس پارت

امروزه ظرفشویی یکی از وسایل کار راه انداز و به درد بخور در آشپرخانه محسوب می‌شود. شاید قصه اختراع این وسیله را شنیده باشید. طبق اسنادی که وجود دارد، اولین بار‌ایده ساخت این ماشین را خانمی متمول اهل آمریکا به نام جوزفین کاکرن اجرایی کرد. او که زنی متمول بود، پس از مواجه شدن با ظروف شکسته و لب پر فراوان، تصمیم گرفت اقدام به ساخت یک ماشین کند که کار حوصله سر بر شستن ظروف را، با کمترین خطا و بالاترین کیفیت انجام دهد. بدیهی است که پس از ساخت این وسیله، رستوران‌ها و هتل‌ها که همه روزه افراد زیادی را به کار شستن ظرف‌ها مشغول می‌کردند به اولین خریداران این دستگاه‌ها تبدیل شدند و پس از چند سال، استقبال از ماشین ظرفشویی به حدی فراگیر شد که نمونه‌های خانگی نیز تولید شدند. از آن زمان تا کنون، این وسیله دائماً در حال پیشرفت بوده و همه ساله به توانایی‌ها و فناوری‌های استفاده شده در آن افزوده می‌شود. این بدان معناست که قطعات ظرفشویی نیز افزایش پیدا کرده و در عین حال پیچیده‌تر شدند. برای مثال، اگر قبلاً جت پمپ‌های ماشین ظرفشویی تنها وظیفه رساندن آب به آبفشان‌های دستگاه را داشتند، امروزه المنتهایی نیز به این قطعات اضافه شده و کار گرم کردن آب نیز توسط همان قطعه که پس از این تغییر، به آن هیت پمپ ظرفشویی گفته می‌شود، انجام می‌شود. اما در صورت خرابی قطعات ظرفشویی، خرید قطعه با کیفیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما می‌توانید قطعات فابریک یدک ظرفشویی خود را از طریق فروشگاه اینترنتی هرمس پارت تهیه نمایید. در این مطلب، به بررسی و معرفی برخی از قطعات مهم دستگاه پرداخته‌ایم.

خرید قطعات ظرفشویی

دسته‌بندی قطعات ظرفشویی

قطعات ظرفشویی را به طور کلی می‌توان به سه دسته کنترل‌کننده، انتقال دهنده و مصرف‌کننده تقسیم می‌شود. قطعات کنترل‌کننده شامل سوییچ فشار، میکروسوئیچ، سنسور آب شمار، سوییچ تقسیم آب، سنسور نشتی، سنسور مخزن نمک و جلا و برد الکترونیکی دستگاه می‌شود. قطعات انتقال دهنده عبارتند از کابل‌ها، سیم رابط و سوکت. این دسته وظیفه دارد تا ارتباط میان دو دسته دیگر یعنی کنترل‌کننده‌ها و مصرف‌کننده‌ها را برقرار نماید. قطعات مصرف‌کننده ماشین ظرفشویی، جت پمپ، پمپ تخلیه، شیر برقی‌ها، المنت و موتور سنکرون هستند. این قطعات هر کدام وظایف خاص خود را دارند که قصد داریم در ادامه این مقاله به وظایف برخی از قطعات ظرفشویی اشاره کنیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص خرید و قیمت قطعات ظرفشویی، علاوه بر جستجو در سایت، می‌توانید با شماره تلفن‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان فروشگاه اینترنتی هرمس پارت، راهنمایی لازم در این خصوص را انجام دهند.

جت پمپ ظرفشویی

یکی از قطعات اصلی که به نوعی موتور ماشین ظرفشویی محسوب می‌شود، جت پمپ ظرفشویی است. جت پمپ ظرفشویی، آب را از ورودی گرفته و به آب فشان‌ها می‌رساند. در مدل‌های جدیدتر، المنتهایی به جت پمپ دستگاه متصل شده‌اند که کار گرم کردن آب را نیز، انجام می‌دهند. این کار سبب شده تا صرفه‌جویی قابل توجهی در مصرف انرژی ماشین ظرفشویی به وجود بیاید. امکان خرید انواع جت پمپ ظرفشویی و سایر قطعات ظرفشویی در این سایت وجود دارد. برای پیدا کردن قطعه مورد نیاز خود، می‌توانید نام آن را جستجو کنید و یا با شماره‌هایی که در قسمت قبل گفته شد، تماس بگیرید.

خرید جت پمپ ظرفشویی از قطعات ظرفشویی

برد ماشین ظرفشویی

برد الکترونیکی در تمام ماشین‌های الکتریکی از جمله ماشین ظرفشویی، یکی از قطعات بسیار مهم است. قطعات ظرفشویی از طریق برد با یکدیگر به صورت هماهنگ کار می‌کنند و این قطعه است که برنامه‌های انتخاب شده توسط کاربر را اجرایی می‌کند. در ماشین ظرفشویی علاوه بر برد اصلی، یک برد متعلق به نمایشگر الکترونیکی دستگاه وجود دارد که برنامه‌ها، زمانبندی، دمای آب و مواردی از این دست را به اطلاع کاربر می‌رساند.

سیستم درب قطعات ظرفشویی

درب ماشین ظرفشویی باید جلوی هر گونه نشتی از قطعات ظرفشویی را بگیرد. برای این کار علاوه بر خود درب و لولا‌ها، یک میکروسوئیچ روی درب ماشین ظرفشویی سوار شده است که تا زمانی که درب دستگاه بسته نشود در مدار قرار نخواهد گرفت و مدار ماشین ظرفشویی کامل نخواهد شد. به این ترتیب، برد ماشین ظرفشویی، تنها پس از بسته شدن کامل درب دستگاه روشن خواهد شد و دستور اجراب برنامه‌ها را می‌دهد.

سیستم گرمایشی ظرفشویی

همان طور که می‌دانید، ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظروف مختلف از آب با دما‌های مختلفی استفاده می‌کند. مثلاً اگر شما قابلمه در دستگاه قرار دهید و برنامه مخصوص به آن را انتخاب کنید، دمای آب متفاوت خواهد شد. این موارد به هیتر‌های قدرتمندی نیاز دارند که بتوانند آب را تا دمای مدنظر برای آن برنامه شستشو گرم کنند. از سوی دیگر، لازم است تا قطعه‌ای، دمای آب دستگاه را سنجیده و آن را به برد الکترونیکی اطلاع دهد. ترموستات و ترمیستور و سنسور‌های دمایی در ماشین ظرفشویی وجود دارند که دائماً دمای محیط و آب را اندازه‌گیری می‌کنند.

قطعات ظرفشویی برای بررسی سختی آب

تنظیم سختی آب در ماشین ظرفشویی یکی از مهم‌ترین کار‌هایی است که برای بالا بردن کیفیت شستشو، جلوگیری از کدر شدن ظروف و ایجاد خط و خش روی ظروف انجام می‌شود. قطعات ظرفشویی که سختی آب به وسیله آن‌ها تنظیم می‌شود، مخزن نمک و مخزن رزین دستگاه است.

پمپ تخلیه

در پایان هر مرحله از شتسشو، قسمتی از فاضلاب حاصل از شستشوی ظروف، از ماشین ظرفشویی خارج می‌شود. این کار توسط پمپ تخلیه انجام می‌شود. در سیتسم‌های تخلیه جدید خرد کن وجود دارد. این قطعه این قابلیت را به شما می‌دهد که بدون تمیز کردن ظروف از هر آشغالی آن را داخل ظرفشویی قرار دهید. هر چند نه تنها برای ظرفشویی‌های ساده، بلکه برای این مدل‌ها هم پیشنهاد می‌شود، آشغال‌های بزرگ را دور بریزید و تنها ظرف کثیف را داخل دستگاه قرار دهید تا پمپ و سایر قسمت‌های دستگاه، دچار ایراد نشوند.

خرید پمپ تخلیه ظرفشویی از قطعات ظرفشویی

خرید و قیمت قطعات ظرفشویی از هرمس پارت

در این قسمت‌ها با برخی از قطعات ظرفشویی آشنا شدیم. اما قطعات ماشین ظرفشویی بسیار زیادند و البته تقریباً تمام آن‌ها با تنوع بالا در این سایت پیاد می‌شوند. قطعاتی مانند سینی‌های ماشین ظرفشویی، هیدروستات یا همان ارتفاع سنج آب داخل دستگاه، فیلتر‌های ظرفشویی، واشر‌های لاستیکی و… از جمله مهم‌ترین قطعات ظرفشویی هستند که شما امکان خرید آن‌ها را نیز با کیفیت بالا و البته قیمت‌های مناسب، به صورت اینترنتی و بدون اتلاف وقت و انرژی فراوان از طریق همین سایت دارید. برای این کار، کافیست قطعه مورد نظر را به سبد خرید خود بیفزایید و پس از طی کردن مراحل خرید، آن را در هر کجای ایران که هستید، در کوتاهترین زمان ممکن تحویل بگیرید. برای تعمیرکاران ظرفشویی که قصد خرید قطعات ظرفشویی در تعداد بالاتر را داشته باشند، شرایط ویژه خرید فراهم شده تا بتوانند خرید‌های راحت و به صرفه‌ای را تجربه کنند. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص خرید قطعات ظرفشویی دارید، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن‌های ۲۲۱۱۱۱۵۹-۰۲۱ یا ۲۲۲۲۷۳۷۸-۰۲۱ تماس بگیرید.