خرید لوازم و قطعات جارو برقی

جارو برقی وسیله ای است که با اختراع آن در سال 1867 میلادی، سطح بهداشت منازل و محیط ها، افزایش قابل ملاحظه ای پیدا کرد. هر چند در سالهای ابتدایی نمونه های بزرگتر برای استفاده در مکان های خاص وجود داشت، اما به مرور زمان و با بهببود تکنولوژی، این وسیله موفق شد تا به خانه های مردم در سر تا سر دنیا، راه پیدا کند. اگر شما هم از این وسیله استفاده می کنید، ممکن است بعد مدتی نیاز به خرید قطعات و لوازم جارو برقی پیدا کنید. در این صورت می توانید لوازم و قطعات جارو برقی نظیر لوله‌ی تلسکوپی، خرطومی، کیسه، برس ها، قطعات لوازم منزل و … را، از طریق فروشگاه بزرگ اینترنتی هرمس پارت، به سبد خرید خود اضافه نمایید. تمام لوازم و قطعات جارو برقی مورد نیاز شما، در این سایت با بهترین قیمت و با کیفیت قطعه فابریک دستگاه موجود است. برای کسب اطلاعات بیش تر در این خصوص، می توانید با شماره تلفن های 22111159-021 یا 22227378-021 تماس بگیرید.

اجزای مختلف موتور جارو برقی

به جز قسمت هایی که با چشم می توان ایراد در آن ها را تشخیص داد مثل لوله تلسکوپی، خرطومی، کیسه، برس ها و… یکی از مهم ترین قسمت های دستگاه که نیروی لازم برای مکش کثیفی ها به داخل دستگاه را تولید می کند، موتور جارو برقی است. در هنگام تعمیر جارو برقی ممکن است قطعه ای از این قسمت آسیب دیده باشد و شما نیاز به خرید لوازم و قطعات جارو برقی در قسمت موتور داشته باشید. به همین دلیل در ادامه با برخی از این قسمت ها آشنا می شویم.

خرید قطعات جاروبرقی

استاتور

به قسمت ثابت موتور که وظیفه‌ی برقرار کردن میدان الکتریکی درون موتور که برق را به سایر قطعات می رساند را، عهده دار است استاتور می گویند.

روتور یا آرمیچ

آرمیچر موتور جارو برقی، قسمت چرخان موتور است که خودش از قسمت‌های دیگری شامل بلبرینگ، کلکتور و .. تشکیل شده است. این قسمت ها در کنار هم باعث چرخش در موتور می شوند. اگر هر کدام از قطعات جارو برقی شما، دچار مشکل شد، می توانید برای خرید لوازم و قطعات جارو برقی، از فروشگاه بزرگ اینترنتی هرمس پارت اقدام به خرید نمایید.

جاروبک‌ها یا زغال‌ها

جاروبک‌ها یا زغال‌ها، موظفند تا انرژی تولید شده توسط موتور را، به کلکتور آرمیچر انتقال دهند. این قسمت از موتور، اهمیت زیادی دارد و اگر از جنس نامرغوب برای این قسمت استفاده شده باشد، ممکن است شاهد جرقه زدن درون دستگاه باشید که این مورد، ممکن است خرابی زود رس آن را نیز به همراه داشته باشد.

پروانه

یک پروانه ثابت و یک پروانه متحرک، در داخل جارو برقی وجود دارند. پروانه‌ی متحرک، پروانه‌ی متصل به آرمیچر است که مکش را درون جارو برقی ایجاد می کند. پروانه‌ی ثابت نیز هوای مکیده شده را به به بیرون از موتور می راند. برای خرید لوازم و قطعات جارو برقی، می توانید با یک کلیک، قطعه مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرید.

کلکتور یا بالشتک

به دو دسته سیم پیچ که بر روی تیغه‌های فلزی جارو برقی نصب می‌شوند و یک میدان مغناطیسی برای چرخش روتور ایجاد می‌کنند، بالشتک یا کلکتور، گفته می شود.در صورتی که اجزای موتور جارو برقی، دچار مشکل بشوند، احتمالا کارکرد موتور با اختلال همراه خواهد بود که باید برای تعمیر آن، اقدامات لازم را انجام داد.

خالی کردن کیسه و خرید لوازم و قطعات جارو برقی

نقش کلیدی فیلتر جاروبرقی این است که ذرات آلوده موجود در هوا را به داخل جاروبرقی کشانده تا جذب فیلتر شوند سپس دوباره هوای تمیز به محیط برگشت داده شود. برای خرید فیلتر جارو برقی، کیسه جارو برقی و خرید تمام لوازم و قطعات جارو برقی، با کیفیت اصلی می توانید از طریق فروشگاه بزرگ اینترنتی قطعات لوازم منزل هرمس پارت اقدام نموده و قطعه مورد نیاز را درب منزل تحویل بگیرید. حتما می دانید که تعویض فیلتر جاروبرقی کار پیچیده یی نیست و خودتان هم در منزل می توانید این کار را، انجام دهید. برخی از این فیلترها قابلیت شسته شدن را دارند که این با حک شدن حرف W روی فیلتر نمایش داده می شود. اما برخی از فیلترها فقط می توان آن را با تکان دادن تمیز کرد تا گرد و غبار حاصل از محیط از آن خارج شود. در راستای حفظ محیط زسیت، پیشنهاد می شود تا ترجیحا از کیسه های پارچه ای به جای کیسه های کاغذی استفاده شود. برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص خرید لوازم و قطعات جارو برقی، همکاران ما در تمام ایام هفته با شماره های 22111159-021 یا 22227378-021 آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

خرید قطعات لوارم جانبی جاروبرقی

نگهداری از لوله خرطومی جارو برقی

لوله خرطومی یکی از لوازم دیگری است که احتمال خرابی آن وجود دارد. یکی از قطعات مهم در جاروبرقی که وظیفه انتقال زباله ها به داخل کیسه جاروبرقی را دارد، همین قسمت است. پارگی در هر یک از قسمت های لوله خرطومی باعث می شود که عمل مکش هوا به درستی انجام نشود و زباله ها همراه با این مکش هوای جاروبرقی نتوانند به داخل جاروبرقی ورود پیدا کنند و عملا قدرت مکش دستگاه از بین می رود. در این شرایط باید برای تهیه لوله خرطومی جارو برقی خود، اقدام نمایید.

خرید دسته، برس ها و سایر لوازم و قطعات جارو برقی

گاها ممکن است، برای تمیز کردن گوشه های سقف و یا طاقچه ها از جاروبرقی استفاده کنید. اما شما، هر زمان که احساس نیاز برای تمیز کردن این مکان ها با جاروبرقی کردید، بهتر است به کمک یک نردبان و دسته مخصوص این کار را انجام دهید. نگهداری از جاروبرقی مستلزم این است که شما بدانید در هنگام تمیز کردن مکان های مختلف از چه روش هایی استفاده کنید تا به اجزا و بدنه داخلی و خارجی جاروبرقی آسیبی وارد نشود.
جاروبرقی از انواع سری و برس ها، برای تمیز کردن انواع سطوح و قسمت های خاص خانه که برس اصلی مناسب آن نیست، استفاده می کند. دقت داشته باشید که با مطالعه دفترچه راهنما جارو برقی خود، می توانید کاربرد هریک از این سری ها را بدانید. خرید انواع دسته و برس جارو برقی، و خرید سایر لوازم و قطعات جارو برقی، از طریق همین سایت، امکان پذیر است.

قیمت خرید لوازم و قطعات جارو برقی

در قسمت های قبل، با لوازم و قطعات مختلف جارو برقی، به صورت مختصر آشنا شدیم. اما تعداد قطعات و لوازم جارو برقی، بسیار بیش تر از این هاست. فروشگاه بزرگ اینترنتی هرمس پارت، با اضافه کردن قسمت های مختلف دستگاه به سایت امکان خرید تمام لوازم و قطعات جارو برقی را فراهم نموده است. علاوه بر این، با حذف واسطه ها و دلالان، لوازم و قطعات جارو برقی در این سایت، با بهترین قیمت به مشتریان گرامی عرضه می شود. همین طور، امکان خرید قطعات مختلف در تعداد بالا و ارسال آنی به نقاط مختلف کشور وجود دارد. برای انجام هماهنگی های بیش تر و کسب اطلاعات بیش تر در خصوص خرید لوارم و قطعات جارو برقی، می توانید در تمام ایام هفته با شماره های 22111159-021 یا 22227378-021 تماس بگیرید.